چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

www.isc-kerman.com

Banner New 5p

تاسیس انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان

انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان تاسیس و 6 خردادماه با حضور ریاست انجمن جرم شناسی ایران افتتاح خواهد شد .

معاون قضائی و آموزش دادگستری استان کرمان گفت : استان کرمان به دلیل گستردگی ، تفاوت فرهنگ و ویژگی های اقلیمی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که برای انجام پژوهشها و تحقیقات علمی و کسب اطلاعات قابل اعتماد در مورد آسیب های اجتماعی ، جرائم خاص و متنوع نیاز به یک موسسه و تشکل خاص برای تامین نیازهای پژوهشی و علمی احساس می شد .

دکتر "محمدمهدی انجم شعاع" افزود : به منظور رفع این خلاء و استفاده از امکانات بالقوه استان با همت جمعی از حقوقدانان از تشکیلات قضائی ، کانون وکلا و جامعه دانشگاهی استان تصمیم به ایجاد انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان تحت پوشش و حمایت معنوی و علمی انجمن ایرانی جرم شناسی دانشگاه شهید بهشتی گرفته شد .

وی ادامه داد : در حال حاضر توافقات لازم برای تاسیس این تشکل علمی _ پژوهشی به انجام رسیده و مقدمات نیز فراهم شده است .

معاون قضائی دادگستری با اشاره به افتتاح این انجمن در روز شنبه ششم خردادماه بیان داشت : این افتتاح با حضور اساتیدی همچون دکتر علی حسین نجفی ابرند آبادی ، دکتر باقرشاملو و دکتر جعفر کوشا انجام خواهد شد .

انجم شعاع ضمن دعوت از تمامی حقوقدانان و علاقمندان جهت شرکت در مراسم افتتاح ابراز امیدواری کرد : با عضویت حقوقدانان و همکاری آنان با انجمن ایفاگر نقش موثری در تحقیقات علمی مربوط به جرایم و آسیبهای اجتماعی در استان باشند .

لینک خبر: http://kermanpishgiri.ir/news/166.ashx

 

دفتر مرکزی :   ضلع شمالی پارک مطهری -  برج تجارت نوین – طبقه همکف  -  انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان

تلفن :  32535277- 034

info@isc-kerman.com