چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

www.isc-kerman.com

Banner New 5p

لزوم همگرایی بین دستگاه های درگیر در امر پیشگیری از وقوع جرم استان در راستای ایجاد هم افزایی مثبت و اجتناب از موازی کاری و عملکرد جزیره ای

با هدف آشنایی با عملکرد و برقراری همکاری منسجم، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان به همراه تعدادی از مسئولین این معاونت روز یکشنبه اول مرداد ماه از مجموعه انجمن ایرانی جرم شناسی شاخه کرمان بازدید کردند.

در نشستی که در ادامه این بازدید با حضور اعضای انجمن از جمله عارفی عضو انجمن، موحد دادستان مرکز استان و نیز عضو هیئت مدیره این انجمن و جمعی از مدیران انجمن برگزار گردید، عارفی ضمن خیر مقدم با بیان تاریخچه ای از انجمن ایرانی جرم شناسی، پژوهش در زمینه پیشگیری از وقوع جرم را مهمترین رسالت این انجمن عنوان کرد.

وی ضمن ابراز ناراحتی و نگرانی از آمار بالای پرونده ها در ایران عدم اطلاع کافی مردم از قوانین و مقررات را عامل مهمی در افزایش روز افزون این آمار عنوان کرد.

عارفی همچنین برگزاری جلسات مشترک ماهیانه فی مابین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان به عنوان متولی امر پیشگیری در استان و انجمن ایرانی جرم شناسی را خواستار شد.

در ادامه این نشست موحد دادستان مرکز استان و عضو هیئت مدیره انجمن خواستار دعوت از رئیس و یا یکی از اعضای انجمن جرم شناسی در جلسات شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گردید و عنوان کرد که باید از ظرفیت های همه ارگان های درگیر در امر پیشگیری از وقوع جرم بهره کافی برد.

لینک خبر : http://kermanpishgiri.ir/news/356.ashx

 

دفتر مرکزی :   ضلع شمالی پارک مطهری -  برج تجارت نوین – طبقه همکف  -  انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان

تلفن :  32535277- 034

info@isc-kerman.com