Arrow
Arrow
Slider
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

خطری بزرگ بیخ گوش بازار 222 ساله شیراز/ آتش زیر خاکستری که می تواند تاریخ فارس را بسوزاند

14 تیر 1394
(0 رای‌ها)
Author :  

تاسیسات ناایمن بازار تاریخی «وکیل» شیراز، آن را به آتش زیرخاکستری تبدیل کرده که اگر شعله ور شود فاجعه بزرگ انسانی و تاریخی را برای شهر رقم خواهد زد.

بازار وکیل شیراز یکی از آثار دوره زندیه است که به فرمان کریم خان زند ساخته شد. این بازار که با شماره ۹۲۴ در فهرست آثار ملی کشور نیز به ثبت رسیده، یکی از بزرگترین بازارهای تاریخی کشور به شمار می رود.

به گزارش جنوب نیوز، ابن بازار هم اکنون نیز دارای رونق است و نه تنها در حوزه کسب و کار بلکه در بخش گردشگری نیز هر ساله شاهد انبوهی از گردشگران خارجی است که برای بازدید به این بازار تاریخی شیراز می آیند. اما طی سالهای اخیر یک مشکل بزرگ، این بازار زیبا را تهدید کرده که آن هم ایمنی بازار در بخش تاسیسات است. هر مراجعه کننده ای با مراجعه به بازار وکیل می تواند نا ایمن و غیر استاندارد بودن تاسیسات برق بازار را به صورت عینی مشاهده کند.

0 Comment 98 Views

Leave your comment

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

متن پیشفرض برای نمایش متنها در هر موقعیت و افزونه ای میباشد با توجه به این موضوع بهتر میباشد که شما متنها و یا منوهای پیشفرض را حذف و مطالب خود را جایگزین این نوع متون نمایید و این یک متن نمونه است برای آشنایی شما از درک موقعیت این افزونه و نحوه بکارگیری آن این متن قابل جابجایی با محتوی دلخواه شما میباشد.

Template Settings

Theme Colors

Blue Red Green Oranges Pink

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top